روند کاهشی تصادفات در اصفهان/احتمال برگشت محدودیت های کرونایی

روند کاهشی تصادفات در اصفهان/احتمال برگشت محدودیت های کرونایی

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبر داد:

روند کاهشی تصادفات در اصفهان/احتمال برگشت محدودیت های کرونایی

اصفهان-رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: روند تصادفات استان اصفهان در چهارماه اخیر کاهشی است.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به روند کاهشی تصادفات در چهار ماه اخیر اظهار داشت: در تیرماه تصادفات، روند کاهشی طی کرد و با ۱۳ درصد کاهش تصادفات در ماه گذشته مواجه بودیم.

وی افزود: راکبان موتورسیکلت سوار بیشترین آمار تصادفات را در چهار ماه اخیر به خود اختصاص دادند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اینکه ۴۲ درصد تصادفات توسط راکبان موتورسیکلت سوار گزارش شده است، تصریح کرد: عابران پیاده در جایگاه دوم تصادفات قرار دارند.

وی از برخورد جدی با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و یا پلاک‌های مخدوش شده در اصفهان خبر داد و افزود: با خودروهایی که در بدنه خود تغییر داده باشند و نسبت به دوردور کردن اقدام می‌کنند برخورد جدی خواهد شد.

سرهنگ محمدی اشاره‌ای هم به مصوبات ستاد استانی کرونا داشت و گفت: با روند افزایشی ابتلاء به کرونا در استان اصفهان احتمال برگشت محدودیت‌های توقف و تردد در حاشیه رودخانه زاینده رود، تفرج گاه‌هایی نظیر ناژوان و کوه صفه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: از شهروندان اصفهانی انتظار می‌رود با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از پارک خودرو به ویژه در مکان‌هایی که علامت هشدار توقف ممنوع دارد جدا خودداری کنند چرا که با اعمال جدی قانون مواجه خواهند شد.