۹۳ بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان‌های البرز بستری هستند

۹۳ بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان‌های البرز بستری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز:

۹۳ بیمار بدحال کرونایی در بیمارستان‌های البرز بستری هستند

 

کرج – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: تعداد بیماران بستری شده بدحال نیز طی ۲۴ ساعته گذشته به ۹۳ نفر رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر حسین کریم صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۴۱ نفر با علائم مشکوک به مراکز درمانی و بهداشتی استان مراجعه کردند که از این تعداد ۶۶ نفر بستری شدند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱۱ بیمار جوان و پایین‌تر از سن پنجاه سال در بیمارستان‌های استان بستری هستند، گفت: تعداد بیماران بستری شده بدحال نیز طی ۲۴ ساعته گذشته به ۹۳ نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در بخش دیگری ضمن ابراز تأسف از اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست دادند، گفت: مجموع جان باختگان کرونا در استان البرز به ۸۶۰ نفر رسیده است.

دکتر کریم همچنین تاکید کرد: از روز گذشته تاکنون ۶۶ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

به گفته وی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۴ هزار و ۲۴۳ مورد قطعی، محتمل و مشکوک در بیمارستان‌های استان بستری شدند که از این تعداد ۱۲ هزار و ۹۶۰ نفر به طور قطع مثبت بوده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۴۶۱ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در مراکز درمانی استان بستری هستند، افزود: از این تعداد ۲۰۲ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

دکتر کریم با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۹۰۱ نفر از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند، گفت: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۰ نفر از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.